شاخه‌ها

ضمن تشکر از شما بابت انتخاب فروشگاه اینترنتی ایران فیش، از آنجا که ثبت سفارش و خرید محصولات این فروشگاه به معنای قبول شرایط مندرج در این صفحه است، درخواست می‌کنیم آن را به دقت مطالعه فرمایید.

 • ثبت سفارش

  مشتری لازم است تا با آگاهی کامل از قوانین و مقررات سایت ،  قیمت هر محصول و هزینه های ارسال اقدام به ثبت سفارش نماید.
 • روشهای پرداخت

  مشتریان لازم است کل وجه سفارش قبل از ارسال بصورت آنلاین یا کارت به کارت پرداخت نمایند.
 • روشهای ارسال سفارش

  سفارشات برای شهرهای تهران، کرج ، لواسان ، رشت و مشهد از طریق ارسال هوایی و توسط همکاران بخش توزیع ایران فیش درب منزل یا محل کار تحویل می‌گردد.
  سفارشات سایر شهرها از طریق ارسال هوایی یا زمینی ارسال میگردد و مشتری می بایست سفارش خود را با اطلاع رسانی قبلی که از طرف همکاران فروش ایران فیش صورت می‌گیرد از باربری شهر مقصد دریافت نماید و این فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی از بابت فاسد شدن محصولات به دلیل عدم تحویل گرفتن به موقع توسط مشتری ندارد.
 •  هزینه ارسال

  هزینه ارسال طبق شهر مقصد توسط فروشگاه محاسبه و در زمان ثبت سفارش به مشتری نمایش و اطلاع داده می شود و همکار توزیع کننده هنگام تحویل حق دریافت هیچ گونه مبلغ اضافی از مشتریان را ندارد.
 • زمان تحویل سفارش

  مدت زمان تحویل سفارشها از زمان ثبت بین ۱ الی ۳ روز کاری (غیر از پنج شنبه ، جمعه و روزهای تعطیل ) میباشد که با توجه به وضعیت بازار ماهی و عدم ذخیره سازی از قبل، ممکن است بیشتر طول بکشد که ایران فیش موظف است این تاخیر را با ذکر دلیل به اطلاع مشتری برساند.
 • تحویل سفارش

  مشتریان موظف هستند هنگام دریافت کالا از همکار توزیع کننده، محصولات را  با موارد سفارش داده شده تطبیق دهند و از صحت آن قبل از ترک همکار ایران فیش مطمئن شوند. همچنین موظف هستند تا از صحت یخ زدگی محصولات و عدم فاسد شدن آنها اطمینان حاصل نماید.
  محل تحویل محصولات در مواردی که تحویل درب منزل یا محل کار می‌باشد جلوی درب میباشد و همکار توزیع کننده وظیفه ای مبنی بر حمل کالا تا داخل ساختمان ندارد.
 • خطا در قیمت‌ها

  فروشگاه ایران فیش همواره سعی می نماید که قیمتهای کالاها را با قیمت روز در سایت ثبت و نمایش دهد. اما ممکن است به دلایل متعدد این قیمت‌ها دچار خطا یا نوسانات بازار گردند که ایران فیش میتواند با اطلاع قبلی به مشتری این قیمت ها را در فاکتور مشتری اصلاح نماید.
 • ارسال سفارش اشتباه یا ناقص

  ایران فیش همواره سعی می نماید سفارشات مشتریان را به درستی ارسال نماید، اما ممکن است به دلیل خطای انسانی سفارشات را اشتباه یا ناقص ارسال نماید که در این مواقع باید در سریعترین زمان ممکن نسبت به جایگزین نمودن آن اقدام نماید و در مواقعی که ناقص ارسال شده باید محصولات ناقص را سریعا ارسال نماید.
 • تامین محصولات

  ایران فیش تضمین می‌نماید که تمام محصولات را خود را از صیادان و تامین کنندگان محصولات دریایی با کیفیت ، صید روز و تازه تهیه نماید.
 • فرآوری و شستشو محصولات

  کلیه محصولات کاملا شستشو داده می شوند ،اما مشتریان ملزم هستند در زمان استفاده محصولات را بعد از خارج کردن از بسته بندی و یخ زدایی مجدد شستشو نمایند و قبل از استفاده از عدم فاسد بودن آنها اطمینان لازم را حاصل نمایند.
 • بسته بندی محصولات

  ایران فیش برای حفظ بهداشت و ماندگاری محصولات و جلوگیری از اکسیداسیون، آنها را در درون کیسه های مخصوص قرار داده و با دستگاه وکیوم می نماید. همچنین سعی می‌کند تا حد امکان آنها را به صورت بهداشتی فرآوری و بسته بندی نماید.
 • عودت محصولات

  ایران فیش خود را ملزم می داند جهت رعایت بهداشت و سلامت مشتریان خود از تعویض یا عودت محصولات خودداری نماید.