قوانین و مقررات

قوانین و مقررات
استفاده شما از این وب سایت به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد.
ماهی ها و محصولات دریایی چون بصورت فصلی صید می شوند وبا توجه به وضعیت ناپایدار دریاها همیشه چند نوع از ماهی ها از لیست فروش کم و زیاد می شوند .بنابر این خریداران گرامی طبق لیستی که در سایت ارائه و به روز می گردداقدام به انتخاب نوع ماهی ،میزان ماهی  و دیگر خدمات می کنند و پس از دریافت توسط درگاه موجود درسایت  ویا واریز به کارت بانکی  سفارش ثبت می شود .بعضی از نکات لازم در این خصوص  به عرض می رسند :
1_امکان سفارش ماهی در همه روز های هفته وجود دارد ولی روز های تعطیل امکان ارسال بار وجود ندارد .زیرا ارسال سفارشات نیاز به وجود خدمات جانبی زیادی است .در روز اول کاری پس از تعطیل سفارشات  ثبت شده ارسال  می شوند .
2_در صورت وجود شکل در بسته های ارسالی از قبیل فساد ماهی و تاخیر از زمان سفید ارسالی قید شده روی فلاکس ماهی از مصرف آن خودداری کنید.
3_هنگام ثبت سفارش اطلاعات شخصی را به دقت وارد کنید ودر وارد کردن آدرس بسیار دقت فرمائید .زیرا صورت مسئولیت تحویل و مفقود شدن باز از مناسب می شود.
4_چنانچه خرید را انجام دهید و وجه را به حساب منتقل کنید نشانگر این است که شما همه قوانین سایت را قبول دارید.
5_در صورت بروز شکل و اختلاف ما نهایت سعی مان را می کنیم تا شکل پیش آمده را رفع کنیم و رضایت شمارا جلب کنیم تا به اطمینان خاطر خرید هایتان را انجام دهید .

 

1. امکان سفارش ماهی در همه روز های هفته وجود دارد ولی.

2. در صورت وجود شکل در بسته های ارسالی از قبیل فساد ماهی.

3. هنگام ثبت سفارش اطلاعات شخصی را به دقت وارد کنید.

 

ایران فیش مرجع خرید ماهی و آبزیان حلال از خلیج فارس میباشد که توانسته قدم بزرگی در راستای فرهنگ سازی و اصلاح سبد غذایی خانوار ایرانی با استفاده از آبزیان جهت بالا بردن امگا 3 و کسب پروتئین مناسب بردارد.

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

آدرس : استان هرمزگان .بندر جاسک . خیابان امام خمینی.

کد پستی : ۷۹۴۸۱۹۸۱۵۴

شماره تماس: